Nowy produkt

5 Przedmioty

OCZYSZCZANIE WODOROWE 6W1 HYDRO+

5 990,00 zł

8 990,00 zł brutto

-3 000,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Opis

Oczyszczanie Wodorowe Hydro +

Urządzenie Hydro + oprócz oczyszczania wodorowego, posiada także fukcje hydradermabrazji, infuzji tlenowej, fal radiowych, ultradźwięków, peelingu kawitacyjnego oraz głowicy chłodzącej

Czym jest wodór? Jest to najmniejszy z istniejących atomów (jeden proton i jeden elektron), „pierwszy” pierwiastek w układzie okresowym.

Wodór stanowi 90% materii wszechświata, ciało człowieka w 70% składa się z wodoru, a słońce aż w 99%.

Hydro + 6w1 to innowacyjne urządzenie łączące w jednym sześć elementów, które uzupełniając się dają spektakularny efekt zabiegu.

Funkcje urządzenia:

 • oczyszczenie wodorowe
 • infuzja tlenowa
 • fala radiowa bipolarna
 • ultradźwięki
 • peeling kawitacyjny
 • głowica chłodząca

Zabieg dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu wodór jest wprowadzany w głąb skóry, niszczy wolne rodniki, co powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga stosowania igieł. Wykorzystuje działanie podciśnienia.

Efekt po zabiegu to m.in.:

 • wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra
 • odnowienie i regeneracja skóry
 • poprawa kolorytu skóry
 • stymulacja mikrokrążenia
 • promienny wygląd
 • spłycenie zmarszczek

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ?


Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób niezależnie od wieku i płci. Odpowiedni dla każdego typu skóry - trądzikowej, naczynkowej, wrażliwej i atopowej. Zabieg polecany jest osobom, które chcą przede wszystkim wyeliminować skutki starzenia się skóry. Oczyszczanie wodorowe zalecane jest również dla osób, które są szczególnie narażone na oddziaływanie zanieczyszczonego powietrza, które odbija się negatywnie na skórze - w szezgólności są to mieszkańcy dużych miast.

Na czym polega zabieg?


Skóra poddawana jest podczas zabiegu działaniu pęcherzyków wodoru, które zawarte są w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu następuje usunięcie pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Obecnie zabieg ten jest najmniej inwazyjną metodą oczyszczania skóry, który jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Zabieg nie wymaga konkretnych przygotowań. Wystarczy zmyć makijaż i przystępować do oczyszczania.

Jakie są wskazania do zabiegu?


- neutralizacja skutków starzenia się skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry),
-problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczynkowa),
-głębokie oczyszczenie i odświeżenie skóry,
-regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu,
-redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami.

Procedura zabiegowa

Etap I – Oczyszczanie wodorowe

Skóra zostaje oczyszczona dzięki wodorowi na poziomie komórkowym, gdzie następuje redukcja i neutralizacja wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie się skóry.

Etap II – Eksfoliacja

Peeling kawitacyjny delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Ten etap zabiegu ma na celu oczyszczenie skóry oraz odżywienie jej poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę krążenia.

Etap III – Infuzja wodorowa

Po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję wodorową. Podczas zabiegu wprowadzamy substancje aktywne w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników.

Etap IV – Wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej

Działanie ultradźwięków zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośne oraz polepsza metabolizm komórkowy.

Etap V – Fala radiowa bipolarna

Fale radiowe bipolarne powodują zjawisko diatermii w skórze. Dochodzi do przegrzania włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia. Dzięki temu uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy.

Etap VI – Masaż głowicą chłodzącą

Zakończeniem zabiegu jest chłodzący masaż zimną głowicą. Służy on do tego, aby ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia.

Najważniejsze zalety zabiegu to:

 • zatrzymanie procesu starzenia
 • właściwości oksydacyjne
 • eliminacja wolnych rodników

Zabiegi wykonywane na urządzeniu Hydro+ działają wieloetapowo:

- eliminacja wolnych rodników – aktywny wodór wnika w głąb skóry i niszczy wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry i zamienia je w cząsteczki wody

- oczyszczenie skóry – wodna mikrodermabrazja wykonywana pod wysokim ciśnieniem powoduje usunięcie martwego naskórka i wszelkich zanieczyszczeń skóry; zabieg może być stosowany dla wszystkich rodzajów skóry (także wrażliwej)

- odżywienie skóry – infuzja jonowa to zabieg, podczas którego do komórek skóry aplikowane są substancje między innymi substancje odżywcze

- poprawa napięcia skóry – urządzenie pozwala także na przeprowadzenie masażu (przy użyciu głowicy do RF lub chłodzacej), który wpływa na uelastycznienie skóry

Dane techniczne:

 • Moc max: 450W
 • Zasilanie: 230V
 • Częstotliwość ultradźwięków: 1Mhz
 • Częstotliwość fali radiowej: 1MHz
 • Siła ssania: 850cmHg
 • Przepływ wody: 30L
 • Ciśnienie: 250 Kpa

Reviews

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OCZYSZCZANIE WODOROWE 6W1 HYDRO+

OCZYSZCZANIE WODOROWE 6W1 HYDRO+

19 innych produktów w tej samej kategorii: