Nowy produkt

5 Przedmioty

PLATFORMA LASEROWA EPILON MAX 4W1

62 990,00 zł

67 990,00 zł brutto

-5 000,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Opis

PLATFORMA LASEROWA EPILON MAX 4W1 to najskuteczniejsze połączenie dostępnych technologii laserowych. Urządzenie posiada aż 4 głowice:

- lasera diodowego EPILON 3 MAX o bardzo dużej mocy głowicy (12 zespołów diód) z trzema wiązkami dla usuwania różnych typów owłosienia - 755, 808 oraz 1064 nm,

- E-LIGHT - czyli inaczej IPL+RF - do zabiegów usuwania przebarwień, leczenia trądziku, zamykania naczyń oraz fotoodmładzania, usuwania owłosienia,

- lasera Nd:Yag Q-Switch - do zabiegów peeling węglowego Black Doll, usuwania tatuaży, makijaży permanentnych, mikropigmentacji, usuwania przebarwień i zamykania naczyń,

- fal radiowych RF - do zabiegów modelowania skóry twarzy, spłycania zmarszczek, ujędrniania skóry, odmłodzenia jej

Laser diodowy EPILON 3 MAX– najnowszy laser diodowy z trzema wiązkami – 755 nm, 808 nm oraz 1064 nm

EPILON 3 MAX to najnowszy laser diodowy z certyfikatem medycznym o trzech długościach fali 755 nm, 808 nm i 1064 nm. Dzięki zastosowaniu różnej długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe niż w tradycyjnych laserach diodowych z wiązka 808 nm. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego EPILON 3 MAX są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny, pięciostopniowy system chłodzenia głowicy sprawia że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera.

Podczas jednego impulsu laserowego, wysyłane są trzy wiązki, które reagują odpowiednio według poniższego opisu:

- wiązka 808 nm – skutecznie usuwa zarówno ciemne jak i umiarkowanie (tradycyjna wiązka laserów diodowych)
- wiązka 1064 nm – skutecznie usuwał ciemne włosy (wiązka lasera nd:yag)
- wiązka 755 nm – skutecznie usuwa jasne włosy (wiązka lasera aleksanfrytowego)

Jak działa laser diodowy EPILON 3 MAX

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej dynamice światła i ciepła. Laser przechodzi przez powierzchnię skóry, docierając do korzenia mieszków włosowych; światło może zostać zaabsorbowane i przekształcone w uszkodzoną cieplnie tkankę mieszków włosowych, tak aby regeneracja wypadała bez obrażeń otaczających tkankę. Laser diodowy z trzema wiązkami okazał się najbardziej skuteczny w usuwaniu wszystkich rodzajów skóry i włosów. Lekki ból, łatwa obsługa, najbezpieczniejsza technologia do trwałego usuwania włosów.

Urządzenie posiada wiele innowacyjnych rozwiązań na skalę światową, a najważniejsze to:

- unikalny system chłodzenia do -10 stopni,

- włoska certyfikacja medyczna,

- generator laserowy amerykańskiej firmy Coherent, zapewniający niezwykłą wydajność,

- gotowe programy zabiegowe,

- unikalny podwójny system chłodzenia, wyposażony w najwyższej jakości amerykańskie półprzewodniki,

- nowoczesny, zaawansowany graficznie interfejs, umożliwiający użytkowanie intuicyjne ustawienia i łatwość pracy

Dane techniczne lasera diodowego:

  • Długość fal: 808 nm+755nm+1064nm,

  • Moc urządzenia: 2000 Watt,

  • Szerokość pulsu: 10-400 ms regulowana,

  • Energia: 10-150 J / cmregulowana,

  • Częstotliwość: 1-10 Hz,

  • Chłodzenie: Woda + powietrze + półprzewodniki

IPL (intensywne światło impulsowe)

Jest to rodzaj światła o wysokiej energii, o różnej długości fal, co pomaga skutecznie penetrować w głąb skóry właściwej. Urządzenie IPL precyzyjnie usuwa zbędne owłosienie, może również pomóc w zamknięciu nieprawidłowych naczyń krwionośnych, skutecznie leczyć teleangiektazje. Jest doskonałym rozwiązaniem przy leczeniu przebarwień tj. piegi, ostudy, plamy po słoneczne oraz związane z wiekiem oraz trądziku. Doskonale sprawdza się także w zabiegu fotoodmładzania.

Zastosowanie urządzenia IPL MED

- Usuwanie owłosienia,

- Usuwanie przebarwień - posłonecznych, plam soczewicowatych, ostud,

- Fotoodmładzanie - stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny, redukcja bruzd,

- Terapia naczyniowa - redukcja zmian na tle naczyniowym,.

- Leczenie trądziku - działanie przeciwzapalne na wykwity

USUWANIE OWŁOSIENIA

W czasie ekspozycji na działanie urządzenia zawarta w mieszku włosowym melanina (chromofor) pochłania światło IPL, gdzie następnie jest ono przekształcane w ciepło. Podwyższenie temperatury w obrębie mieszka włosowego, skutkuje zniszczeniem jego struktury, co w efekcie prowadzi do zaburzenia odżywiania włosa i w konsekwencji jego wypadnięcie. Dokładne ustawienie parametrów lasera pozwala na precyzyjne przeprowadzenie zabiegu, bez szkód dla tkanek znajdujących się wokół włosa.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Urządzenie E-light (IPL+RF) bardzo dobrze sprawdza się w terapiach na przebarwienia. Melanina tworzy przebarwienia na powierzchni skóry, ale jest również chromoforem dla światła laserowego. W wyniku zabiegu dochodzi do przetworzenia energii świetlnej w cieplną i intensywnego ogrzania pigmentu, a w efekcie do destrukcji plam pigmentacyjnych. W zależności od intensywności zabarwienia przebarwienia i jego wielkości proces depigmentacji może zachodzić dwojako; małe przebarwienia zostają rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy, ciemne i większe wyłuszczają się wraz ze strupkiem powstałym po zabiegu.

FOTOODMŁADZANIE

Za pomocą lasera E-LIGHT możliwe jest przeprowadzenie prostego, szybkiego i nieinwazyjnego zabiegu odmładzania skóry. Zwiększenie temperatury skóry (do około 55 stopni) pobudza komórki (fibroblasty) do wzmożonej produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny, jednocześnie poprawiając krążenie krwi, co skutkuje efektywniejszym dotlenieniem oraz odżywieniem skóry. Oznacza to lepszą i wydajniejszą pracę i regenerację komórek, co z kolei przekłada się na znaczącą poprawę kondycji skóry, zapewniając jej zdrowszy, młodszy wygląd.

TERAPIA NACZYNIOWA

leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach. Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsza, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

LECZENIE TRĄDZIKU

Odpowiedzialność za powstawanie zmian trądzikowych ponoszą m.in. bakterie Propionibacterium acnes. Są to bakterie beztlenowe, które wytwarzają metabolity – porfiryny. Porfiryny pod wpływem ciepła przyczyniają się do powstania reaktywnych anionów tlenu, które są zabójcze dla bakterii Propionibacterium acnes. W konsekwencji dochodzi do zmniejszenia stanów zapalnych w przebiegu trądziku. Dodatkowym efektem w terapii zmian trądzikowych urządzeniem E-Light jest zmniejszenie wydzielania sebum.

ZASTOSOWANIE LASERA ND:YAG Q-SWITCH

PEELING "BLACK DOLL"
Zabieg polega na "strzałach" promieniem laserowym na skórę twarzy lub dekoltu pokrytej koloidalną pastą węglową. Drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności oraz pory skóry, a następnie absorbują energię światła lasera nd yag. To powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami. Efektem jest oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie stanu zapalnego, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

USUWANIE TATUAŻU/MAKIJAŻU PERMANENTNEGO/MIKROPIGMENTACJI
Laser neodymowy NEO SWITCH skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła (poniżej 10 nanosekund). Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje rozerwania barwnika, a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ WSZYSTKICH TYPÓW, ZNAMION
Usunięcie przebarwień laserem NEO SWITCH jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów faktorem>50.

USUWANIE NACZYNEK
Laser NEO SWITCH z łatwością penetruje płytko położone naczynia na twarzy i ciele. Hemoglobina pochłania zielone światło lasera poprzez mikrowybuch.
Dochodzi do trwałego zamknięcia naczynia krwionośnego. Niektóre naczynka zamykają się natychmiast, inne wymagają czasu (do 4 tygodni).

Dane techniczne IPL oraz lasera Nd:Yag

filtry w zestawie: 420-1200 nm; 530-1200 nm; 560-1200 nm; 590-1200 nm; 640-1200 nm, 690-1200 nm; 755-1200 nm

moc IPL: 10-70J/cm2.

odstępy czasowe między impulsami: 5-60 ms

czas trwania impulsu: 2-15ms

częstotliwość powtórzenia: 0.3-1Hz

system chłodzenia: chłodzenie wodą, powietrzem oraz za pomocą półprzewodników zimna

temperatura chłodzenia: -4 - 0°C

zasilanie: 220V / 50Hz

Fale radiowe RF

Zabiegi na twarz oraz ciało z wykorzystaniem fali radiowej. Działanie fal radiowych oparte jest o wywołanie efektu termicznego, czyli podgrzaniu tkanek do temperatury terapeutycznej 40-45°C. Efekt ten jest możliwy dzięki przepływowi przez tkankę prądu wysokiej częstotliwości. W wyniku podniesienia temperatury tkanek w skórze właściwej dochodzi do skracania, zagęszczania i remodelingu włókien kolagenowych, pobudzenia do pracy fibroblastów, co prowadzi do liftingu skóry, poprawy jej gęstości i elastyczności oraz spłycenia zmarszczek. W tkance podskórnej natomiast obkurczają się komórki tłuszczowe, co prowadzi do zmiejszenia się obwodów oraz redukcji cellulitu. Dodatkowo wysoka temperatura pobudza metabolizm oraz rozszerza naczynia krwionośne, przez co skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona.

Reviews

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLATFORMA LASEROWA EPILON MAX 4W1

PLATFORMA LASEROWA EPILON MAX 4W1

18 innych produktów w tej samej kategorii: