Nowy produkt

5 Przedmioty

NEOSWITCH laser nd:yag Q-switch

14 490,00 zł

16 490,00 zł brutto

-2 000,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Opis

Opis

Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów energia światła lasera jest dostarczana do skóry w czasie najkrótszym z możliwych. Zabiegi laserem Nd:Yag Q-Switch są bezpieczne, pozwalają uniknąć bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka pozostawienia blizn. Urządzenie ma szerokie zastosowanie w kosmetyce i medycynie estetycznej. Pozwala na wykonanie zabiegu peelingu węglowego, skuteczne usunięcie tatuażu (w tym kolorowego), makijażu permanentnego, przebarwień, blizn i rozstępów. Laser działa również liftingująco - poprzez stymulowanie naturalnych procesów naprawczych i pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i gęstość skóry.

Zastosowanie:

- peeling "black doll" (odmładzenie skóry, oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów, stymulacja regeneracji i odnowy skóry),
-usuwanie tatuażu,
-usuwanie makijażu permanentnego,
-usuwanie przebarwień wszystkich typów,
-usuwanie znamion,
-usuwanie naczynek.

Peeling "black doll"
Zabieg polega na "strzałach" promieniem laserowym na skórę twarzy lub dekoltu pokrytej koloidalną pastą węglową. Drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności oraz pory skóry, a następnie absorbują energię światła lasera nd yag. To powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami. Efektem jest oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie stanu zapalnego, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

Usuwanie tatuażu/makijażu permanentnego
Laser neodymowy NEO SWITCH skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła (poniżej 10 nanosekund). Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje rozerwania barwnika, a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

Usuwanie przebarwień wszystkich typów, znamion
Usunięcie przebarwień laserem NEO SWITCH jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów faktorem>50.

Usuwanie naczynek
Laser NEO SWITCH z łatwością penetruje płytko położone naczynia na twarzy i ciele. Hemoglobina pochłania zielone światło lasera poprzez mikrowybuch.
Dochodzi do trwałego zamknięcia naczynia krwionośnego. Niektóre naczynka zamykają się natychmiast, inne wymagają czasu (do 4 tygodni).

Dane techniczne:

- spektrum działania – 3 wiązki laserowe,

- aż 5 końcówek w zestawie,

- wiązka 532 nm – usuwanie tatuażu kolorowego i makijażu permanentnego,

- wiązka 1064 nm – usuwanie tatuażu ciemnego, czarnego,

- wiązka 1320 nm – peeling węglowy,

- częstotliwość powtórzenia – 1 do 10 Hz,

- certyfikacja medyczna.

Reviews

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NEOSWITCH laser nd:yag Q-switch

NEOSWITCH laser nd:yag Q-switch

18 innych produktów w tej samej kategorii: