Nowy produkt

5 Przedmioty

HIFU MED 3D

19 990,00 zł

21 490,00 zł brutto

-1 500,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Opis

Technologia HIFU MED 3D sprawdza się w coraz większej liczbie gabinetów. Jest ona przede wszystkim skuteczna, bezbolesna dla pacjenta, bardzo efektywna i bezpieczna. Można ją stosować zarówno na twarz, jak i na ciało. Jednak nawet to co jest bardzo dobre, nacechowane wysoką jakością, można udoskonalić. Dlatego też producenci nie spoczywają na laurach, szukając jeszcze lepszych rozwiązań na podstawie znanych, zaufanych metod, takich jak np. HIFU MED 3D

HIFU MED 3D – odkryj możliwości urządzenia

Urządzenie HIFU MED 3D odkrywa nowe możliwości w dziedzinie kosmetologii profesjonalnej i medycyny estetycznej. Dzięki jednej, najnowszej generacji głowicy otrzymujesz wszystko to co sprawi, że klientki pokochają Twój gabinet za niespotykane wcześniej efekty odmłodzenia oraz głębokiego liftingu twarzy i ciała.

• aż 5 kartridży HIFU o różnych głębokościach
• urządzenie medyczne

• HIFU MED 3D zapewnia precyzyjne wykonanie zabiegów, kontrolę głębokości oraz mocy
• pełna regulacja od 1 do 11 linii zabiegowych podczas jednego przyłożenia głowicy
• Możliwość regulacji ilości, szerokości i długości linii zabiegowych

Zabiegi z wykorzystaniem HIFU MED 3D

Spektakularne działania HIFU, którego efekty widoczne są na zewnątrz, osiąga się dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej mocy ultradźwiękowej działając aż do powięzi mięśniowej czyli do warstwy SMAS skóry. Wynikiem wywołania zapalenia pod skórą jest natychmiastowe obkurczenie włókien kolagenowych, wraz z ich stymulacją, dzięki czemu skóra staje się elastyczna oraz gotowa do ukształtowania jej w naturalny i bezpieczny sposób.

HIFU MED 3D jest to obecnie jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych metod zagęszczania i regeneracji skóry, za czym idzie zupełnie nowy, świeży, a przede wszystkim młody wygląd, bez jej wcześniejszego okaleczenia. Urządzenie nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, nie doprowadza do jego poparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Dzięki innowacyjnej konstrukcji kartridży, zastosowanej w HIFU MED 3D, możemy nie tylko zagęścić i wygładzić skórę ale także skutecznie wymodelować sylwetkę jak i poszczególne partię ciała. W czasie zabiegu fala ultradźwięków kumulowana jest na ściśle określonej głębokości wykonując na polu zabiegowym aż do 11 linii.

Jak działa HIFU MED 3D

Zabieg HIFU MED 3D to niechirurgiczny lifting z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Istotą tej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym, precyzyjnie punktowanym obszarze. Działanie urządzenia do nieinwazyjnego liftingu oparte jest na zogniskowanych ultradźwiękach o dużym natężeniu, które oddziałują na tkanki na dwa sposoby: termiczny i mechaniczny.

Jest to obecnie jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych metod zagęszczania i regeneracji skóry, za czym idzie zupełnie nowy, świeży, a przede wszystkim młody wygląd, bez jej wcześniejszego okaleczenia. Urządzenie nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, nie doprowadza do jego poparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum.

HIFU MED 3D – obszary zabiegowe

Zabiegi HIFU MED 3D na twarz

Twarz i szyja – jedno przyłożenie głowicy to obszar zabiegowy o długość do 25mm oraz szerokość od 1mm do 10 mm. Głębokość jaką stosujemy przy zabiegu na twarz to 1,5mm, 3mm oraz 4,5mm. Do obszaru zabiegowego należą okolice czoła, polików, podbródka oraz szyi i dekoltu

Zabiegi HIFU MED 3D na ciało

Ciało – Obszar jednego przyłożenia głowicy ma długość do 25mm oraz szerokość od 1mm do 20 mm, działając na głębokość 8mm,13mm lub 16 mm (fakultatywnie). Szerokość jednego przyłożenia kartridża jest większa niż przy zabiegu na twarz, co sprawia, że efekt przyniesie znacznie więcej korzyści Do obszaru zabiegowego należą okolice brzucha, pleców, rąk, ud, pośladków oraz kolan

Dane techniczne urządzenia HIFU MED 3D:

  • Aż 5 głębokości kartridży – 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 8mm, 10mm, 13mm

  • Wydajność urządzenia – 0.1J-2.0J

  • Długość linii – 5mm-25mm

  • Szerokość linii – 1mm-10mm

  • Wydajność kartridża – 10000 lini

  • Temperatura ciepła – 40-75 stopni

  • Napięcie – 110V-240V, 50/60Hz

Reviews

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HIFU MED 3D

HIFU MED 3D

18 innych produktów w tej samej kategorii: